Zimní krajina
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 44,5 x 50
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2024 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč