Prodej vánočních stromků
rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 44 x 52
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč