Krajiny Dálného východu, konvolut 2ks
Signováno a značeno, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Šířka: 15 cm, výška: 10 cm, rámování: 24,5 x 30,5
Konec dražby: 21.08.2024 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč