Ježíš Kristus
zaskleno, zarámováno
Šířka: 45,5 cm, výška: 61 cm, rámování: 81.5 x 65,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč