24. Vstup do hradu
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 35
Konec dražby: 09.10.2024 20:07 SELČ
Zbývá: 18d 10h 24m 34s
Vyvolávací cena: 500 Kč