Jelen ve svahu
monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1942
Šířka: 23 cm, výška: 29 cm, rámování: 46 x 40
Konec dražby: 10.07.2024 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč