Canal Grande, Benátky
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 24,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 30 x 35
Konec dražby: 21.08.2024 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč