239. Motýl
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, 167/200, na reversu autorský štítek
Technika: litografie, datace: 1981
Šířka: 19 cm, výška: 35 cm, rámování: 54,5 x 37,5 cm
Konec dražby: 08.10.2024 21:19 SELČ
Zbývá: 17d 9h 48m 23s
Vyvolávací cena: 400 Kč