Karikatura
signováno a datováno vpravo uprostřed, zaskleno, zarámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1948
Šířka: 40 cm, výška: 57 cm, rámování: 65,5 x 48,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč