Stromy u potoka
rámováno
Technika: tempera
Šířka: 60 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 62 x 74
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč