Libušino proroctví
zaskleno, zarámováno
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 52,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 54,5 x 74,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč