236. Vojenský posel
Signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 44,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 57 x 67,5
Konec dražby: 07.10.2024 21:18 SELČ
Zbývá: 17d 18h 15m 2s
Vyvolávací cena: 800 Kč