Krajina s rybníkem
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel
Šířka: 41 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 57 x 68
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč