Rodina u jezera
Signováno a značeno vlevo nahoře, zaskleno a rámováno.
Šířka: 30 cm, výška: 41 cm, rámování: 47 x 37
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč