Krájení jablka
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 37,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 54,5 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč