234. V zahradě
Monogramováno a datováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: akvarel, datace: 1956
Šířka: 37 cm, výška: 29 cm, rámování: 40,5 x 46,5
Konec dražby: 07.10.2024 21:17 SELČ
Zbývá: 17d 18h 16m 18s
Vyvolávací cena: 800 Kč