234. Stavení
zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 30 cm, rámování: 38,5 x 44 cm
Konec dražby: 08.10.2024 21:17 SELČ
Zbývá: 17d 7h 37m 47s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč