Krojovačka
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 21 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 48 x 38,5 cm
Konec dražby: 09.07.2024 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč