Květiny
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1968
Šířka: 45 cm, výška: 53 cm, rámování: 64,5 x 57 cm
Konec dražby: 10.07.2024 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč