Konvolut 2ks - Paličkovaná krajka
soubor ornamentů z krajky, zaskleno, zarámováno
Materiál: krajka
Šířka: 15, 5 - 11,5 cm, výška: 14,5 - 16,5 cm, rámování: 33 - 28 x 28 - 27
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč