Kosatce
signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1972
Šířka: 20,5 cm, výška: 47 cm, rámování: 54 x 28 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč