Konvolut 6 ks - Rámy
soubor dřevěných rámů
6 kusů
6 kusů
Rámování: 54 -31 x 72,5 - 25,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč