Dostaveníčko
tepaná měděná deska prohnutá. Nerámováno.
Technika: olej na měděném plechu, datace: 18. stol.
Šířka: 15,5 cm, výška: 20,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 21:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč