230. Barevný tvor - XL Formát
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1989
Šířka: 105,5 cm, výška: 124 cm, rámování: 126 x 106,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 21:16 SELČ
Zbývá: 17d 7h 34m 33s
Vyvolávací cena: 2 000 Kč