Zátiší s hrnečkem
signováno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1974
Šířka: 71,5 cm, výška: 52,5 cm, rámování: 61 x 80,5
Konec dražby: 10.07.2024 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč