Noční abstrakce
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 31 cm, výška: 23 cm, rámování: 29 x 37
Konec dražby: 11.07.2024 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč