Rybolov
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kvaš
Šířka: 38,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 31x 42
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.08.2024 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč