Květiny
signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1975
Šířka: 72 cm, výška: 25 cm, rámování: 34 x 81 cm
Konec dražby: 12.09.2024 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč