Trojzubec a džbán
Skleněný závěsný reliéf, datováno a signováno vpravo dole
Datace: 1983
Šířka: 22 cm, výška: 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč