Muži u ohniště
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 20,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 19 x 25,5
Konec dražby: 06.02.2024 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč