225. Dívka s čokoládou
Značeno, paspartováno a zaskleno.
Technika: mědirytina
Šířka: 15 cm, výška: 22 cm, rámování: 37 x 28
Konec dražby: 07.10.2024 21:14 SELČ
Zbývá: 17d 18h 23m 5s
Vyvolávací cena: 400 Kč