225. Cesta vesnicí
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 78,5 cm, výška: 59 cm, rámování: 78,5 x 98
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 21:14 SELČ
Zbývá: 17d 7h 23m 0s
Vyvolávací cena: 6 500 Kč