Akropole
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 63 cm, výška: 52,5 cm, rámování: 62 x 73 cm
Konec dražby: 05.06.2024 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč