V ulicích Španělského města
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 50 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč