Útesy
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 60,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 67 x 76,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.08.2024 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč