Přístav sign. Dumont
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 27 cm, výška: 21 cm, rámování: 36,5 x 42,5
Konec dražby: 07.11.2023 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč