223. Muž
signováno tužkou vpravo dole pod grafikou, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 36,5 cm, výška: 44 cm, rámování: 71,5 x 56,5
Konec dražby: 08.10.2024 21:14 SELČ
Zbývá: 17d 9h 36m 0s
Vyvolávací cena: 600 Kč