Les
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1949
Šířka: 23,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 35 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč