Dům u potoka
signováno vlevo dole, rámováno, protržené plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 44,5 x 55
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč