Na vycházce
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč