221. Věž - XL Formát
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 88,5 cm, rámování: 105 x 85,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 21:13 SELČ
Zbývá: 17d 7h 43m 0s
Vyvolávací cena: 3 500 Kč