Portrét muže
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 34,5 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 58 x 48,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč