Sad
Paspartováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 35 x 43
Konec dražby: 21.08.2024 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč