220. Praha
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: tuš, datace: 1943
Šířka: 36,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 28,5 x 39
Konec dražby: 07.10.2024 21:13 SELČ
Zbývá: 17d 18h 30m 8s
Vyvolávací cena: 500 Kč