Pohled na Riddarholmen ve Stockholmu
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 41 x 50 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč