Rozkvetlá zahrada
Signováno vpravo nahoře nečitelně, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 23 cm, rámování: 34 x 44 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč