Připlouvání
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 39 cm, výška: 30 cm, rámování: 43 x 52,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.06.2024 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč