Motiv z Kopparba
signováno a název díla na reversu, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč