Kupky sena
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 19,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 34 x 27,5
Konec dražby: 19.08.2024 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč