Bavorský kostel
Technika: olej na plátně
Šířka: 66,5 cm, výška: 48 cm, rámování: plátno natažené na rámu
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč